O nás

ESFIA

Sme poskytovateľ inžinierskych služieb pre priemyselné aplikácie v oblasti strojárstva od konštrukcie a produktového vývoja, cez procesný inžiniering a projektový management až po riadenie kvality.

MISIA: Poskytovať komplexné inžinierske služby prispôsobené individuálnym potrebám našich zákazníkov.

VÍZIA: Stať sa regionálnou jednotkou na trhu inžinierskych služieb v oblasti strojárstva.

TÍM: Náš tím tvorí rozsiahla sieť odborníkov v oblasti strojárstva, ktorí sú k dispozícii pre potreby vášho projektu podľa príslušnej kvalifikácie a kapacitných požiadaviek.

michal imre

Ing. Michal Imre

– konateľ spoločnosti –

Vyštudoval som s vyznamenaním Strojnícku fakultu Technickej Univerzity v Košiciach.

Počas mojej kariéry som viac ako desať rokov úspešne pôsobil na rôznych pozíciách v oblasti produktového vývoja renomovaných strojárenských firiem na Slovenku aj v zahraničí. Neskôr som ako sales manager poskytoval inžinierske služby a technické poradenstvo viacerým tuzemským aj zahraničným zákazníkom.

V súčasnosti sa ako výkonný riaditeľ ESFIA s.r.o. venujem obchodnej činnosti, technickému poradenstvu a inžinierskym službám v oblasti strojárstva.

Zaujala vás naša spoločnosť?

Potrebujete operatívnu inžiniersku podporu v rámci vášho projektu alebo dlhodobo zápasíte s nedostatkom kapacít v niektorej z technických oblastí? Počas nezáväzného stretnutia vám predstavíme konkrétne riešenia individuálne prispôsobené vašim požiadavkám.

Slovenčina

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".